Čtu knihu THOVT- projekt lidstvo od Kerstin Simoné. Doporučuji.

Ukázka z knihy (str. 235, 236)


Dokud své myšlenky nebudete mít pod kontrolou, bude váš život řídit chaos. Nezůstává vám nic jiného, než si znovu uvědomit svou myšlenkovou či duchovní sílu a cíleně je využívat při utváření života. Není to žádná magie ani to nevyžaduje speciální meditační techniky, pouze správně nasměrovanou a koncentrovanou myšlenku. Jste tvůrčí bohové a můžete do svého života přitáhnou vše, po čem toužíte, neboť to je účelem a naplněním Zdroje. Zahrnuje to však všechny myšlenkové formy, včetně těch negativních, jež nemáte pod kontrolou. Zdroj nedosáhne naplnění zotročením vašeho ducha, ale díky neomezenému proudu pozitivní energie vašich myšlenek a realit, které tyto myšlenky tvoří. Režii nad svým životem převezměte do svých rukou a vědomě vnímejte, co se okolo vás děje. V každičké oblasti vašeho bytí nesete zodpovědnost, jenomže máte problém tuto skutečnost přijmout.


Pomalu si začínáte uvědomovat dosah a vliv moci svých myšlenek, i toho, jak jste ji zdeformovali, ale nevíte, jak to změnit. Jste vězni vlastních myšlenek a odtrhnuti od celé palety možností. Dovedete si představit, jací byste byli, kdybyste si nezvolili tuto cestu zapomnění? Byli byste všehoschopní! Mohli byste žít věčně a přizpůsobovat své tělo zkušenostem, které tu na vás čekají.


Vaše současná realita je však zcela jiná a vaše tělesná schránka si s vámi dělá, co se jí zlíbí, přičemž vy na to mlčky přistupujete. Tento proces se vám vymkl z kontroly, jelikož tělo vždy poslouchá mocného lidského ducha. Vždy dělá to, co mu poručíte, a i nadále vykonává svou funkci nástroje uzpůsobeného ke "sbírání" zkušeností. Ovšem nikoliv podle svého určení, zdeformovaly jej vaše představy. Omezili jste rozsah jeho působností a možností - a ono nyní stárne či se rozpadá. Zbavili jste jej jeho identity a namluvili jste mu, že je s ním "konec". Svou jedinečnou schránku jste připravili o její dokonalou funkci. Nyní se divíte, že se ochotně, v souladu s vaším myšlením, rozpadá a stárne. Čím více toužíte po věčné mladosti, tím více roste i váš strach ze stárnutí a smrti, a brání vám v tom, abyste tuto jednoduchou myšlenku uskutečnili. Do každé nesmyslné myšlenky vkládáte všechny své emoce a vůbec se nezamýšlíte nad důsledky.


Je úžasné, jakmile své myšlenky nabíjíte pozitivními emocemi, pak se zákonitě projeví ve vašem životě a přinesou vám štěstí. Pokud ovšem do svého vytouženého snu vpustíte pochybnosti, vrhnou na něj stín a zničí jej. A vy se s tím smíříte a raději přesvědčíte sami sebe, že je to příliš krásné, než aby to mohla být pravda. Vrátíte se ke své rutině každodenního a zapomenete, co se stalo. Vám mozek nepřetržitě zpracovává obrovskou záplavu myšlenek, jež jsou uloženy v magnetickém poli planety a hledají si svůj resonátor. Musejí se vyvážit - to je zákon vesmíru. Každá myšlenka - pozitivní či negativní - se musí jednou naplnit. Jediný, kdo tento proces dovede umně a vědomě řídit, je duch každé bytosti.


Poslední příspěvky

Čtu knihu THOVT- projekt lidstvo od Kerstin Simoné. Doporučuji.

Dobrá zpráva - je čas se zamyslet i oslavovat - 21.5.2015 Začíná Nový mayský rok

Koupel nohou v bylinkách před masáží? Řekněte si o ni.

Napište mi