Dobrá zpráva - je čas se zamyslet i oslavovat - 21.5.2015 Začíná Nový mayský rok

Z POSVÁTNÉHO MAYSKÉHO KALENDÁŘE

Cyklus Znovuzrození 21.5.2015 – 4.2.2016Pravidelný 13 denní cyklus představuje mikroskopický odraz velkých energetických změn, které ovládají dlouhodobou spirální evoluci lidských dějin. Každý den má svou duchovní energii a některé dny jsou považovány za příznivější pro tvůrčí činnosti než ostatní. Právě takto je třeba také nahlížet na Posvátný Kalendář.

Evoluční cestu tvoříme na základě transmise subtilních energií. Informace Posvátného Mayského kalendáře pro každý den jsou zakódované v našich pocitech, které jsou naším abstraktním jazykem. Pocity můžeme považovat za celý mechanismus řízení a v této době nám poskytují hluboký vhled. Ve vyšším stavu Vědomí se nalaďujeme na náš mateřský jazyk, kterým je řeč Světla.

Synchronizujte své osobní plány se Zdrojovými energiemi.

IMIX 1 – DRAK – 21.5. - symbolizuje POČÁTEK TVOŘIVÉ SÍLY


V souvislosti s blížícím se 21.5. připomínám možnost, pokud plánujete v nejbližších dnech odstartovat nové projekty, osobní aktivity, začít uskutečňovat sny, vize, přání… jednoduše začít žít nový život, v souladu s tvůrčími kosmickými procesy – nenechte si ujít den IMIX 1, který může energeticky silně podpořit zrod vašich plánů.

DRAK je vládcem 1. trecenia Tzolkinu a podle mayské mytologie mu vládne Bůh Tonacatecuhtli – Bůh PLODIVÉ SÍLY a bude nás podporovat prvních 13 dnů.

IMIX je iniciátor a od přírody pečovatel. Energie IMIX je energie postupu, točí se kolem materie, hmotné stránky života, potřeb, aktivit, které nám přináší obživu a rovněž otázky výživy. IMIX v sobě nese potenciál energie Božské pomoci, energie Tvůrce podporující pracovitost, nadšení, důvěru a víru v sebe.

21.5. - s počátkem 1. uinalu – uinalu Světla - můžete spustit aktivity a následně během 260 denního období sledovat ve vztahu se Zdrojovými Energiemi, jak se zhmotňují – cyklus Znovuzrození mayští šamani nazývají opětovným těhotenstvím.

Během 260 dnů můžete sledovat realitu vztahu Energií a vazeb k vaším cílům. Určité dny v Tzolkinu mají schopnost na sebe vázat určité události, což můžeme také dobře sledovat v uinalech ( sloupcích ) - konkrétně u jejich:

počátečních znamení ( IMIX)
prostředních znamení ( CHUEN)
koncových znamení( AHAU


Je čas stavět, je čas expandovat


S vděčností a hlubokou Láskou děkuji, že jsme společně součástí krásné, někdy náročné evoluční cesty. Jste v mém srdci.

V Lásce, Světle a Službě
Lenka

Copyright © Aktuální informace lze v nezkrácené a neupravené podobě šířit nekomerčním způsobem pouze s tímto aktivním odkazem na tyto stránky a uvedenými zdroji, včetně celé této poznámky.

VystavilLenka Sykorova[img alt="" src="http://img2.blogblog.com/img/icon18_edit_allbkg.gif" width="18" height="18">

Odeslat e-mailemBlogThis!Sdílet ve službě TwitterSdílet ve službě Facebook

Štítky:AKTUÁLNÍ ZMĚNY


Poslední příspěvky

Čtu knihu THOVT- projekt lidstvo od Kerstin Simoné. Doporučuji.

Dobrá zpráva - je čas se zamyslet i oslavovat - 21.5.2015 Začíná Nový mayský rok

Koupel nohou v bylinkách před masáží? Řekněte si o ni.

Napište mi