Seznam nabízených masáží

Masáže

Co nabízím a co je nejvíce žádané

Nabízím komplexní přístup.

Díky masérským školám a studiu tradiční čínské medicíny a učení podle pěti elementů znám důležité body na těle, meridiánové dráhy, svalové pnutí a disbalance, které tělíčko vysílá do projekčních bodů na různých částech těla. Po nastolení důvěry s masírovaným většinou začínám na nohou, tam se seznámím s tělem a prohmatám projekční body na ploskách nohou, posléze se zaměřuji na meridiánové dráhy na těle, zajímavé akupunkturní body, projekce orgánů na vzpřimovačích kolem páteře i na celých zádech,... vnímám oslabení orgánů, přebytky, městnání lymfy, projedu celé tělíčko,... někde pohladím, někde přitlačím, rozpohybuji, přiložím baňky. Je to hodně individuální. Velice přínosné pro mě samotnou je zůstat plně pozorná na každičkou část těla masírovaného, na jeho dech, uvolnění těla, na skutečnost, jak on sám si dovolí přijímat poskytované ošetření...

 • Masáže
 • Masáže

Dát tomu človíčku moji maximální pozornost, naladit se na hudbu, mluvu těla. Tělíčko je něco jako slabikář nebo třeba dopravní značky na vozovce – ukazuje, mluví, hovoří. A já jsem tolik ráda, že v něm mohu podle daných indicií něco vyčíst a mohu díky tomu pomoci, zklidnit, ozdravět, probudit, srovnat....

To je podstata mé práce masérky - terapeuta. Praxe samotná mě učí, práce na sobě a doživotní učení, které mě naplňuje.

 • Masáže
 • Masáže
 • Masáže

Nejvíce žádané jsou celostní harmonizační masáže prováděné vždy kvalitními masážními a léčivými olejíčky ošetřené navíc včelím biopolem. Trvají necelé dvě hodiny a masíruje se celé tělo. Líbí se moc. V chladném období roku celostní harmonizační masáže prováděné horkými lávovými kameny.

Kromě harmonizačních masáží celého těla a horkých lávových kamenů nabízím celostní harmonizační masáže 100% kokosovým olejem, klasické masáže zad, šíje, nohou, lymfatické masáže manuální, lymfatické masáže s pomocí metod tradiční čínské medicíny, reflexní masáž nohou, protistresovou masáž hlavy, proticelulitidovou masáž příp. i se zábaly problémových partií, medovou detoxikační masáž, baňkování, Bowenovu metodu a pro zpestření dnes vyhledávané úplňkové celostní masáže.

Pokud řeším se zákazníkem jeho zdravotní potíže, nejraději člověka nejprve omasíruji – seznámím se podrobněji s tělem, poté pomocí diagnostických metod tradiční čínské medicíny, kam spadá např. diagnostika podle jazyka, pulzová diagnostika, zdravotní anamnéza, datum narození, rozhovor zaměřený na stravovací návyky, povolání, aktivity, zdravotní obtíže,... se s klientem snažíme o nastolení opětovné rovnováhy v jeho organismu. Zde je nutný aktivní přístup i ze strany klienta.

Nabízí se užití baněk, akupresury, moxování, jehličky, aurikuloterapie (semínka či jehličky do ucha na projekční body orgánů), bylinné přípravky, vypracování jídelníčku na míru podle zásad tradiční čínské medicíny, doporučení změny sportovních aktivit apod. Možností je spousta. Toto je veskrze individuální záležitost.

 • Masáže
 • Masáže

Ke komplexnímu přístupu využívám taktéž numerologii a karmickou numerologii (karmalogii). Celkem běžně každý ví a přijímá povahové i zdravotní aspekty z konkrétních znamení v našem západním horoskopu. Mnozí vědí, že pozemské astrologické znamení Býk je spíš praktický majetnický rodinný typ, že Raci jsou hodně citliví, Berani si mají dát pozor na úrazy hlavy a nejít hlavou proti zdi. Již málokdo ví, že vstupujeme do života s jistým zatížením po rodičích a rodu, a to nejen zdravotním (např. všichni v rodině měli vysoký krevní tlak a já ho mám také), dědíme i silné a slabé stránky v povaze našich rodičů a také jejich dluhy (karmu). Numerologii a karmickou numerologii využívám též při konkrétní zdravotní diagnostice a zjištění zdravotních náchylností, dále k pomoci klientům, když si neví rady se svým vlastním směřováním, vztahy s blízkými, se svým vlastním potencionálem, vhodností konkrétního zaměstnání, v partnerských situacích, s vybráním vhodné školy či povolání pro děti.

Zajímavé, že mnohé klientky a dnes i klienti se objednávají na masáže v přesně stanovené dny lahodící k datu jejich narození, jiní podle cyklů Měsíce. Tak vznikly docela spontánně například úplňkové masáže. Chválí si úžasné účinky a hloubku prožité relaxace.

Dárkové kupony

Masáží - laskavým harmonizačním dotykem - můžete podarovat své blízké, rodinu, kamarády, kolegy v práci.

Vystavím dárkový kupón přímo na jméno obdarovaného k jeho narozeninám, svátku, k vánocům.

Masáž může být provedena na vaše přání i speciálními oleji, které si sami donesete (jako např. dvousložkové olejíčky Aura-soma, jasmínová voda, santalová voda, kokosový olej).

Příprava na masáž

Před masáží je důležitá hygiena, tedy osprchovat se. Na čisté tělo po osprchování již nepoužívat deodoranty ani parfémy, chráníte tím sebe i ruce maséra a také léčebné účinky olejíčků se tak mohou plně rozvinout. Masážní olej na čistém těle je vhodné nechat působit do druhého dne a nesmývat. Působí blahodárně na kůži i svaly i duševní rovnováhu ještě dlouho po masáži. Před masáží se doporučuje moc nejíst a nepít. Lepší je přijít s poloprázdným žaludkem. Pro celkovou lepší pohodu je dobré pamatovat na vyprázdnění před masáží. Sundat řetízky, náramky, hodinky a pro nerušený odpočinek a klid je žádoucí vypnout mobil.

Jak postupovat po masáži

Po masáži je vhodné hodně pít, a to čistou pramenitou vodu, příp. slabé bylinné čaje. Voda účinně odplaví odpadní látky usazené ve svalech a v lymfatickém systému. Svaly jsou při masáži v klidu, tím se lépe uvolní kyselina mléčná a dojde k celkovému prokrvení tkáně. Proto se tělo po masáži snadno vyčistí. Je vhodné zařadit po masáži klidový režim bez velké námahy, relaxaci, odpočinek, spánek, zvýšený pitný režim, nesprchovat se, nechat působit olejíček na promasírovanou kůži a svalstvo.

Kdy masáž rozhodně ne

 • horečka, vážné zdravotní onemocnění, ve stavu pod vlivem alkoholu či drog
 • infekční onemocnění
 • kožní choroby
 • otevřené rány, zlomeniny, záněty žil, záněty šlach
 • plísně
 • těžké duševní onemocnění
 • v době užívání antibiotik – masáž je maximálně vhodná po ukončení léčby na vyčištění těla po prodělaném onemocnění, nejdříve však 7-10 dní po ukončení léčby antibiotiky

Částečná kontraindikace

 • vhodné je poradit se o vhodnosti masáží s lékařem v těchto případech:
 • při vážném zdravotním onemocnění, neboť zdravotní stav znáte nejlépe vy a váš ošetřující lékař
 • při vážnějším onemocnění srdce a ledvin, při epilepsii, u křečových žil, u cukrovky, u duševních poruch, v těhotenství, při kožních problémech

Jaká je masáž u Ivety?

Masáž je pro mě takové hlubší setkání s každým konkrétním človíčkem. Je o vzájemné důvěře a kousku času společně stráveném ve voňavém prostředí malé náprstkové masérny, za zvuků melodických relaxačních tónů, s olejíčky nebo olejíčky a horkými lávovými kameny, baňkami...

Nechávám se vést človíčkem, intuicí i jeho potřebami. Při každém setkání se vše vytváří přímo na míru, zkrátka individuální přístup ke každému. Na počátku je uvítací krátký rozhovor, naladění, rituál. Tělo na lehátku odpočívá pohodlně uvolněné, prodýchané a připravené přijímat plně a s lehkostí poskytované ošetření. Začínám masírovat. Tělíčko je přikryto prostěradlem a odhalena vždy jen ta část, která je aktuálně masírovaná.

Při masážích využívám různé masážní techniky, cíleně zaměřenou práci na meridiánových drahách a znalosti z tradiční čínské medicíny.

Mým primárním přáním i cílem je poskytnout potřebnou úlevu a v dnešní době tolik potřebný odpočinek, pocit bezpečí a čas potřebný na naladění se masírovaného na sebe sama a vlastní regeneraci a sebeozdravění.

Jedna klientka mi po masáži napsala tato slova:

„Jsi jako voda - někdy klidná, jindy bouřlivá, hluboká, plná citů a emocí, trpělivá a s velkou vnitřní sílou, hladivá, někdy chladivá a jindy podle potřeby hřejivá, mateřsky konejšící a podporující, jiskřivá a osvěžující, vonící čistotou a krásně umíš pršet.“

Děkuji.

A jaká bude masáž u Ivety pro Vás? Přijďte a vyzkoušejte.

Připojuji moje přání: Nechť jsou nabízené služby pro Vás hlubokým relaxačním zážitkem, krásným odpočinkem a očistou těla i duše.

Oslovila Vás některá z nabízených masáží?

Vyberte si prosím masérské ošetření přímo Vám na míru, nebo si nechte poradit.
Zavolejte mi na telefonní číslo 603 430 523

Celostní harmonizační masáž - tzv. studnická česko-čínsko-šamanská masáž

Masáž celého těla masážním olejem trvá 100 minut a stojí 600 Kč (masážní oleje jsou pravidelně ošetřeny včelím biopolem)

Masáž celého těla 100% kokosovým olejem trvá 100 minut a stojí 650 Kč.

Tato masáž je nejoblíbenější a opravdu vyhledávaná. Masírovaný dvě hodiny odpočívá na lehátku a užívá si poskytovanou něhu, pohlazení, teplo, dotek, střídání technik a tlaků, cíleně zaměřenou stimulaci akupunkturních bodů, cílenou práci na projekčních bodech na různých partiích těla, na meridiánových drahách na těle. Tím se rozproudí a opravdu vydatně zharmonizuje a doladí energie (čínsky čchi) celého těla. U masáže používám kvalitní relaxační oleje, na zatuhlé partie zad baňkování. Tato masáž odbourává stres, přepracovanost, únavu, nervozitu, slabost, bolesti těla. Navozuje blažený pocit klidu a harmonie, hluboký odpočinek, uvolnění a spokojenost, které přetrvávají další týdny.

Účinky masáže

 • dokonalý relax a odpočinek těla i mysli, naladění na sebe
 • dokonalé uvolnění a protažení celého těla, odstranění bolesti, napětí
 • povzbuzení tělu vlastních léčivých procesů
 • stimulace krevního oběhu a celého lymfatického systému

Masáž není vhodná

 • pokud máte otevřené rány a modřiny
 • jste nemocní nebo do sedmi dnů po antibioticích
 • infekční nemoc na kůži

Klasická masáž zad a šíje

Masáž zad a šíje trvá 45 minut a stojí 250 Kč, 60 minut 300 Kč, dvouhodinová masáž celého těla zaměřená na bolestivá záda a šíji stojí 600 Kč

Masáž je zaměřená na svalové problémy a bolesti zad, ztuhlou šíji, kdy je příčina těchto neduhů většinou v sedavém zaměstnání, nesprávném držení těla, v jednostranném zatěžování těla, přetížením při aktivním sportu, po fyzickém či psychickém přepínání nebo při poúrazových stavech. Na zatuhlá místa ráda používám s vaším svolením baňky, které jedinečně a do hloubky uvolní spasmy (zatuhlé svalové kontrakce) a dostaví se úleva. Tato masáž je účinná zejména na bolesti krční páteře, bolesti bederní páteře, bolesti hlavy, mravenčení v končetinách a mnoho dalších. Masáž zad se provádí se vleže na lehátku, důkladná masáž šíje lze na závěr provést také vsedě.

Na problémy se zády, zažívacími problémy, migrénou apod. doporučuji provést masáž celého těla, neboť vše souvisí se vším. Ulehčí se nohám, ramenům, hlavě, promasíruje se městnání a zatvrdlinky i na jinde, aktivuje se lymfatický systém a vy si krásně vydatně odpočinete. Jedná se prakticky o harmonizační masáž celého těla více zaměřenou na akutní bolesti zad a šíje.

Účinky masáže

 • specialita na bolavá záda, šíji a hlavu
 • stimulace krevního a lymfatického oběhu
 • odstraění bolesti
 • relax, uvolnění

Masáž není vhodná

 • pokud máte otevřené rány a modřiny
 • jste nemocní nebo do sedmi dnů po antibioticích
 • infekční nemoc na kůži
 • po úrazu páteře jen na doporučení ošetřujícího lékaře

Magická masáž horkými lávovými kameny

Magická masáž horkými lávovými kameny celé tělo trvá 105 minut a stojí 650 Kč
Magická masáž horkými lávovými kameny zadní část těla trvá 60 minut a stojí 500 Kč

Horké lávové kameny (magic hot stones) je opravdu balzámová záležitost. Tělíčko se maximálně uvolní, mozek a hlava dokonale relaxují. Kombinace šamanské hudby, rozehřátého oleje, teplých kamenů a speciálních havajských masážních technik s lehkou příměsí čínské tradiční medicíny (čínská medicína – moje V.I.P., ta ke mně neodmyslitelně patří a ráda zařazuji do procedur)

Jak masáž pomáhá?

 • stimuluje krevní oběh a lymfatický systém
 • tělo při masáži krásně odpočívá
 • příjemně hluboce prohřívá
 • pomáhá vyčistit organismus

Masáž nedoporučuji:

 • pokud máte otevřené rány a modřiny
 • jste horkokrevní a přecitlivělí na teplo
 • máte vysoký krevní tlak
 • nedávno vás operovali
 • máte křečové žíly
 • máte infekční nebo zánětlivé onemocnění
 • jste spálení od sluníčka
 • máte infekci na kůži
 • jste těhotná

Medová detoxikační masáž

Medová detoxikační masáž trvá 60 minut a stojí 500 Kč

Účinky včelího medu jsou lidstvu známy od nepaměti. Med obsahuje důležité minerály a stopové prvky, které léčí a prospívají. Blahodárně působí nejen na kůži, při masáži z těla odplaví všechny nepotřebné toxiny. Speciální masážní technikou se toxiny dostanou z hloubi těla k pokožce a odtud ven. Masírují se záda a horní část hýždí, uvolní se lymfatické uzliny, nanese se teplý včelí med podél páteře. Po chvíli se med vstřebá do pokožky, navlhčenou teplou žínkou smyji zbytky se škodlivými látkami. Procedura se opakuje až třikrát. Po masáži je vhodný čtvrthodinový odpočinek. Dostaví se pocit lehkosti nebo také únava. Z vlastní zkušenosti s touto překrásnou masážní metodou doporučuji u mužů s výraznějším ochlupením na zádech, toto před masáží raději oholit.

Účinky masáže

 • pokud jste vyčerpaní, unavení, slabí
 • býváte často nemocní, po antibiotikách, po nemoci
 • při neakutních kloubních potížích
 • špatné usínání, poruchy spánku

Masáž není vhodná

 • při alergii na med
 • při problémech s pokožkou, otevřené rány či infekci
 • při žaludečních vředech, zánět slinivky či jiné krvácivé stavy
 • při nízkém krevním tlaku (méně než 90/70)

Lymfatická manuální masáž

Lymfatická ruční masáž trvá 60 minut a stojí 500 Kč (obličej, hlava, šíje, končetiny)
Lymfatická ruční masáž celého těla trvá 100 minut stojí 650 Kč
Lymfatická ruční masáž problémových partií pomocí baněk a čínské medicíny trvá 60 minut a stojí 500 Kč

Lymfomasáž je velmi oblíbenou a žádanou terapií díky jejím hloubkovým detoxikačním účinkům na organismus. Zlepšuje výživu buněk, podporuje regeneraci organismu při zátěži, je vynikající prevencí proti celulitidě. Mízní (lymfatický) systém je důležitou součástí imunitního systému. Otoky, zduření a bolestivost lymfatických uzlin, únava a vyčerpanost jsou projevy zvětšeného zatížení našeho mízního systému a jako varovné signály si nutně zasluhují naši pozornost. Jmenované příznaky mohou být důsledkem špatné životosprávy, onemocnění, ale i stresové zátěže nebo zvýšené fyzické námahy. Manuální lymfodrenáž zrychluje odvádění škodlivin z tkání, účinně aktivuje obranný systém organismu, významně posiluje imunitu. Tato léčebná metoda má hluboce relaxační účinek, který přetrvává několik dalších týdnů.

Účinky masáže

 • proti celulitidě, zlepšuje napětí kůže a tkáně
 • při bolesti hlavy, migréně, na prevenci bolesti hlavy
 • při bolestech páteře, svalů, po sportovních výkonech
 • působí proti otékání kotníků a nohou z oslabení imunitního sytému
 • kosmetické účinky - pomáhá léčit jizvy a zánětlivá místa (například při akné)
 • pomáhá posílit obranyschopnost, regenerace
 • detoxikace

Masáž není vhodná

 • při bakteriálním či virovém onemocnění
 • při nejasných břišních obtížích
 • při akutním zánětlivém onemocnění žilním i kožním
 • při otocích způsobených onemocněním ledvin a jater

REFLEXNÍ MASÁŽ NOHOU

Reflexní masáž nohou trvá 45 minut a stojí 400 Kč

Tato výjimečná relaxační masáž nohou probíhá od konečků prstů nohou, na ploskách nohou, nártech až ke kolenům a tím stimuluje energetické dráhy v těle, tzv. meridiány. Meridiánovými drahami jsou propojeny projekční body na nohou se všemi tělesnými orgány a poskytnuté ošetření působí blahodárně na celé tělo. Po masáži se dostaví výrazný pozitivní účinek na zdraví ošetřovaného.

Účinky masáže

 • snižuje stres a navrací životní energii všem namáhaným partiím
 • působí hluboce relaxačně, zklidňuje
 • vysoce pozitivní efekt na zdraví

Masáž není vhodná

 • zánět šlach
 • vysoká horečka
 • vysoký krevní tlak
 • kožní nemoci
 • nemoci kostí
 • zhoubné onemocnění
 • u srdečních nemocí doporučuji zkonzultovat vhodnost masáže s ošetřujícím lékařem

Indická masáž hlavy

Indická masáž hlavy trvá 45 minut a stojí 400 Kč

Tato jemná masážní technika navozuje duševní klid, pohodu a blahodárně působí na psychickou i fyzickou pohodu celého organismu. Ošetřuje se hlavu, krk, ramena a horní část paží. Odstraňuje stres, bolesti hlavy, bolesti očí, svalové napětí v ramenou, na šíji, krku.

Účinky masáže

 • uvolňuje napětí a bolest svalů
 • pomáhá rozhýbat krk a ramena
 • při bolestech hlavy a migrénách
 • pomáhá zmírnit oční napětí
 • povzbuzuje růst vlasů, zlepšuje jejich kvalitu
 • působí blahodárně na nervový systém
 • pomáhá při poruchách spánku
 • zlepšuje koncentraci

Masáž nedoporučuji:

 • při horečce, infekčním a zánětlivém onemocnění
 • při poranění, těsně po operaci a úrazech
 • při nádorovém onemocnění
 • při onemocnění cév,
 • klientům s příliš vysokým nebo nízkým krevním tlakem
 • klientům s epilepsií
 • klientům s lupénkou

Proticelulitidová masáž

Proticelulitidová masáž trvá 60 minut a stojí 400 Kč, se zábalem s bylinami 550 Kč, se zábalem s kokosovým olejem 550 Kč

Tato masáž je cíleně zaměřena na pomerančovou kůži (celulitidu) stehen a zadečku. Jde o léčebnou metodu, o odvod škodlivin z těchto problémových partií těla. Masáž má kromě zkrášlovacích a kosmetických účinků i zdravotní aspekt. Podporuje prokrvení a posílení regeneračních schopností tkáně, aktivuje vlásečnicový oběh, zlepšuje okysličení a metabolismus buněk, stimuluje enzymatické procesy.

Hloubkovou masáž problematických partií lze efektivně podpořit kokosovým olejem vetřeným do pokožky a 20-ti minutovým zábalem nebo bylinným zábalem z bylin na lymfatický systém. Lépe se odvedou škodlivé zplodiny metabolismu a nastojí metabolická rovnováha.

Masáž není vhodná:

 • při infekčním onemocnění, zánětech, po operaci
 • při kožních problémech, otevřených ránách, modřinách, popáleninách
 • klientům s křečovými žilami a s cévním onemocněním
 • těhotným ženám

Baňkování

Baňkování stojí 400 Kč, časově individuálně podle potřeby klienta

Baňkování je jedna z prastarých metod čínské medicíny. Má všestranné použití - pomáhá odstranit bolesti hlavy, potlačit migrénu a zároveň uvolnit svalstvo v bederní nebo krční oblasti. Účinně lze použít na bolesti zad, na lymfatické problémy a celulitidu. Baňky přiložené na správná místa na těle účinně prokrví a uvolní zatuhlé svalstvo, odsají škodliviny z těla, pomohou aktivovat odolnost organismu a revitalizovat životní síly. Po baňkách mohou zůstat na kůži podlitiny. Ty však nejsou bolestivé, samotná modřinka v místě přiložení baňky navíc podporuje hojení v místě přiložení (tím jsou aktivovány bílé krvinky a nastolen o to větší hojivý proces). Stopy po baňkách do několika dnů zmizí.

Účinky baněk

 • pomáhají odstranit bolesti hlavy a potlačit migrénu
 • uvolňují svalstvo v bederní i krční oblasti, prokrvují svalstvo těla, regenerují svaly
 • pomáhají při bolestech lokte, kyčelního i kolenního kloubu, chodidel i kotníku
 • odvádí vydatně škodliviny z těla
 • odstraňují otoky, městnání, celulitidu

Baňky nejsou vhodné

 • při trombóze a křečových žilách
 • pokud má klient gangrénu

Bowenova tlaková masáž

Bowenova tlaková masáž trvá 60 minut a stojí 500 Kč

Tato masáž patří mezi velmi jemné nediagnostické metody, jedná se o jemnou a šetřenou manipulaci s měkkou tkání (kůží, fasciemi, svaly, šlachami). Tím se stimuluje krevní a lymfatická cirkulace, dochází k mírnému dráždění nervových zakončení a ke stimulaci energetických drah, uvolňují se energetické bloky a obnovuje přirozený tok životní energie v organismu. Uvolněné tělo ošetřovaného reaguje na masážní podněty často přerušením spirály bolesti, upravením (vybalancováním) vnitřního prostředí a nastolením vlastních hojivých a léčivých procesů. I když je to jedinečná efektivní metoda, je doposud méně známá a tudíž méně vyhledávaná. Jak tuto metodu stručně popsat? Stačí vykonat jeden správný pohyb a přes dráhy tato informace putuje do mozku a dojde k nápravě. Já osobně jsem ji praktikovala nejvíce na rodinných příslušnících. Používá se s vynikajícími výsledky i při ošetření zvířat (koňů, psů).

Účinky masáže

 • odstraňuje energetické bloky
 • uvolňuje svalstvo, šlachy
 • pomáhají při bolestech
 • hluboce relaxační

Masáž není vhodná

 • stejné kontraindikované zdravotní problémy jako u jiných druhů masáží

ENERGETICKÁ MASÁŽ

Energetická masáž 60 minut a stojí 500 Kč

Energetická masáž je jemná hloubková očistná masážní technika. Provádí se na zádech. V případě zájmu lze provést i masáž celého těla. Masáž je velmi příjemná a zároveň energeticky hluboká a silná. Její blahodárné účinky se projeví na fyzické úrovni a také na úrovni psychické, emocionální, mentální i duchovní. Pracuje s blokádami a nezpracovanými tématy. Probouzí životní sílu a vede k vnitřnímu míru a celistvosti. Probouzí a uzdravuje tělo i mysl.

Masáž není vhodná

 • stejné kontraindikace jako u běžných druhů masáží (jsou uvedeny v odkazu výše pod názvem Kdy rozhodně ne)

METAMORFNÍ TECHNIKA

Metamorfní technika trvá 60 minut a stojí 500 Kč.

Metamorfní technika léčí traumata vzniklá v období početí, těhotenství a porodu. Je to výjimečná, velmi jemná a hluboce a trvale učinkující metoda pro uvolnění starých duševních traumat, strachů a stresů, které nevědomě ovlivňují naše životy a blokují a omezují náš přirozený stav bytí. Její aplikace působí na zlepšení zdraví, na přísun vnitřní síly, radosti, psychické vyrovnanosti, klidu a důvěry v sebe a plné využití vlastních schopností a tvořivosti; je to metoda, kterou se mohou naučit všichni a použít ji jak pro sebe samé, tak pro druhé.

Obzvlášť vhodná pro děti: děti hyperaktivní, citlivé, s poruchami vnímání, učení, autisty, dislektiky,... Lze uplatnit ve školách, družinách, nemocničních zařízeních. Vyhledávaná těhotnými ženami pro podporu harmonického a radostného vstupu nového človíčka do života.

 


Žádné z poskytovaných služeb nejsou erotického charakteru!

Časy masáží se mohou měnit dle momentálního problému klienta. Změna cen vyhrazena.

Napište mi